всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Як вибрати потужність дизель-генераторної установки?

Час: 2019-11-30 Переглядів: 15

При купівлі дизель-генераторних установок слід повною мірою враховувати комплексні характеристики та економічні показники дизель-генераторних установок, професіоналізм постачальника, географічне розташування та фактичний професійний рівень, а також наявність у постачальника засобів післяпродажного обслуговування, таких як автомобілі для аварійного ремонту. , спецтехніка і т. д. Потім подумайте, чи відповідає потужність обраного агрегату потужності електричного навантаження. Як правило, потужність одиниці краще вибирати на основі: номінальна потужність одиниці х 0.8 = потужність електрообладнання. Якщо є двигуни великого та середнього розміру, слід враховувати 2-5-кратний пусковий струм. Якщо пристрій в основному використовується для зарядки ДБЖ, необхідно провести професійну консультацію відповідно до фактичного стану ДБЖ, а потім можна визначити номінальну потужність генератора.

Перш ніж вибрати дизель-генераторну установку, вам слід спочатку уточнити співвідношення між п’ятьма основними потужностями в параметрах дизель-генераторної установки, а саме: повна потужність, активна потужність, номінальна потужність, максимальна потужність та економічна потужність. Багато людей плутають свої визначення. Тут, щоб допомогти вам розібратися, щоб ви могли зрозуміти.

(1) Одиницею повної потужності є КВА, яка використовується для вираження потужності трансформаторів та ДБЖ в нашій країні.
(2) Активна потужність у 0.8 раза перевищує повну потужність, одиниця становить кВт. моя країна звикла до обладнання для виробництва електроенергії та електричного обладнання.
(3) Номінальна потужність дизель-генераторної установки відноситься до потужності, яка може працювати безперервно протягом 12 годин.
(4) Максимальна потужність в 1.1 раза перевищує номінальну, але протягом 1 годин дозволяється лише 12 година.
(5) Економічна потужність у 0.75 рази перевищує номінальну потужність, яка є вихідною потужністю, яку дизель-генераторна установка може працювати протягом тривалого часу без обмежень у часі. При роботі на такій потужності палива найменше, а рівень відмов найменший.

Вибираючи дизель-генераторну установку, ви можете заздалегідь розрахувати потрібний вам розмір навантаження, а потім вибрати генераторну установку відповідно до навантаження.