всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Етапи монтажу та приймання дизель-генераторної установки

Час: 2017-10-20 Переглядів: 4

Заходи безпеки при прийманні дизель-генераторної установки після введення в експлуатацію:

1. Перш за все, коли дизель-генераторна установка вимкнена, перевірте зовнішній вигляд установки, всіх приладів і кабельних з'єднань, якщо є якісь проблеми, їх потрібно усунути перед прийняттям
2. Після завершення перевірок перед запуском вручну налагодьте генераторну установку, перевірте, чи є параметри генераторної установки нормальними, а потім зупиніть машину, а потім виконайте автоматичне налагодження. , Перевірте, чи в нормі параметри пристрою
3. Зверніть увагу на перевірку генераторної установки під навантаженням. Після завершення приймального випробування на холостому ходу виконайте ручні та автоматичні випробування генераторної установки на несучість. Будь ласка, ознайомтеся з процедурами експлуатації генераторної установки та уважно перевірте, чи є вихідні параметри генераторної установки нормальними та звук Чи є якісь відхилення?
4. Запустіть частину навантаження, що подається від генераторної установки, і уважно перевірте, чи навантаження працює нормально. Нарешті, перевірте, чи є захист дизель-генераторної установки неушкодженою та чи є вона безпечною та надійною.

 Оскільки немає спеціального приладу для випробування навантаженням, неможливо визначити, чи можуть номінальна вихідна потужність і навантажувальна здатність відповідати проектним вимогам після завершення проекту, що безпосередньо впливає на прийняття проекту; деякі дизель-генераторні установки встановили обладнання для зниження шуму після зменшення шуму навколишнього середовища. Він невеликий, але певний вплив на вихідну потужність агрегату. Неможливо визначити, скільки втрачено вихідної потужності блоку, чи відповідає якість проекту зменшення шуму вимогам контракту відповідно до оригінального проекту та наскільки гарантується розумна втрата потужності блоку.

Як продовжити термін служби генератора і максимізувати енергію генератора, дуже важлива попередня установка дизель-генераторної установки. Нижче наведено запобіжні заходи під час встановлення
  1. Місце встановлення повинно бути добре провітрюваним, на торці генератора має бути достатньо повітряних отворів, а на кінці дизель-генераторної установки мають бути хороші вихідні отвори. Площа повітряного отвору повинна бути більш ніж в 1.5 рази більше площі резервуара для води; вхід повітря нерівний або не відповідає вимогам, а в циліндр потрапляє менше повітря, що призведе до недостатньої кількості палива в циліндрі, утворення вуглецевих відкладень і вплине на навантажувальну здатність дизель-генераторної установки; Так само вихлопна труба не відповідає вимогам, а вміст кисню в повітрі в машинному залі знижено, що також призведе до недостатньої кількості палива в циліндрі, утворення вуглецевих відкладень і вплине на вантажопідйомність дизель-генераторної установки.
    2. Територію навколо місця встановлення слід утримувати в чистоті та уникати розміщення поблизу предметів, які можуть утворювати кислотні, лужні та інші корозійні гази та пари. Якщо дозволяють умови, повинні бути обладнані засоби пожежогасіння.
    3. Для використання всередині приміщень вихлопна труба повинна бути з’єднана ззовні. Діаметр труби повинен бути більше або дорівнювати діаметру вихлопної труби глушника. Коліно труби не повинно перевищувати 3 для забезпечення плавного виходу. Труба повинна бути підключена Нахилити вниз 5-10 градусів, щоб уникнути впорскування дощової води; якщо вихлопна труба встановлена ​​вертикально вгору, необхідно встановити дощовик. Щоб збільшити вихідну потужність дизель-генераторних установок з певною ємністю циліндрів і кількістю циліндрів, можна збільшити середній ефективний тиск у циліндрі лише шляхом примусу в циліндр більше повітря для повного спалювання палива в циліндрі. В даний час дизель-генераторні установки мають турбопідсилювач. Компресор, який пред'являє суворі вимоги до вихлопу дизель-генераторних установок. Як тільки вихлоп не є плавним або швидкість вихлопних газів не відповідає вимогам, повітря, що надходить у циліндр, зменшиться, що призведе до зниження навантажувальної здатності дизель-генераторної установки.
   4. Якщо фундамент бетонний, під час монтажу необхідно виміряти рівень агрегату за допомогою рівня, щоб установка була закріплена на рівній основі. Між агрегатом і фундаментом повинні бути спеціальні антивібраційні накладки або ножні болти.
   5. Корпус агрегату повинен мати надійне захисне заземлення. Для генераторів, які потребують безпосереднього заземлення нульової точки, професіонал повинен виконати заземлення нейтралі та бути оснащений пристроями захисту від блискавки. Категорично забороняється використовувати заземлювач електромережі для проведення нейтральної точки. Заземлюйте безпосередньо.
 6. Двосторонній перемикач між генераторною установкою та мережею повинен бути дуже надійним, щоб запобігти зворотній передачі електроенергії. Надійність електропроводки двостороннього вимикача має бути перевірена місцевим відділом електропостачання.