всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Основна причина застрягання форсунки дизель-генераторної установки

Час: 2020-10-10 Переглядів: 12

1. Дизельне паливо не чисте, а в масляній трубі високого тиску є забруднення, що може призвести до зносу голчастого клапана та голчастого клапана інжектора, а голчастий клапан і голчастий клапан не щільно закриті. Крім того, бруд на пружині регулювання тиску інжектора, току та інших деталях переміщується до верхньої частини голчастого клапана інжектора через толкатель інжектора, або бавовняний трос або свинцевий дріт, що використовуються для запобігання витоку масла на маслопроводі, потрапляє в розпилювальна форсунка через масляну трубу високого тиску. Маслянка призведе до заклинювання голчастого клапана.
2. Температура двигуна занадто висока, розпилювач погано охолоджується, а клапанний вузол застряг. Однак занадто пізній час подачі палива, надмірна накип або закупорка каналу охолоджуючої води, знос торця крильчатки водяного насоса та тривале перевантаження двигуна призведуть до перегріву двигуна.
3. Випускний клапан зношений, через що паливна форсунка капає, коли паливо зупинено, так що вигнута форсунка горить і відкладає кокс, що призводить до застрягання.
4. тиск нагнітання занадто низький, через що газ високого тиску в камері згоряння тече назад;
5. Під час встановлення паливної форсунки відсутня прокладка або прокладка пошкоджена, що спричиняє витік повітря, через що місцева температура паливної форсунки стає занадто високою та блокується.
6. Причини виготовлення деталей, такі як щільне прилягання монтажного отвору інжектора на головці циліндра з форсункою, занадто малий зазор між корпусом голчастого клапана та монтажним отвором на головці циліндра, а також оброблено монтажний отвір форсунки головки циліндрів занадто глибоко.