всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Які підводні камені при покупці дизель-генераторних установок

Час: 2020-03-10 Переглядів: 7

1 Плутання співвідношення між KVA та KW. Розглядайте KVA як перебільшену потужність KW і продавайте її клієнтам. Фактично, KVA - це видима потужність, а KW - це ефективна потужність. Співвідношення між ними IKVA=0.8KW. Імпортні одиниці, як правило, виражаються в КВА, тоді як вітчизняне електрообладнання зазвичай виражається в кВт. Тому при розрахунку потужності КВА слід перерахувати в кВт зі знижкою 20%.
2. Не говоріть про співвідношення між довгостроковою (номінальною) потужністю та резервною потужністю, просто говоріть про «потужність» і продавайте резервну потужність споживачам як довгострокову потужність. Насправді запас потужності = 1.1 х потужність на довгий хід. Крім того, резервне живлення можна використовувати лише протягом 1 години протягом 12 годин безперервної роботи.
3. Потужність дизельного двигуна така ж, як і потужність генератора, щоб знизити вартість. Насправді, промисловість зазвичай передбачає, що потужність дизельного двигуна ≥ 10% потужності генератора через механічні втрати. Що ще гірше, деякі люди невірно повідомляють користувачеві про потужність дизельного двигуна як у кіловатах і використовують дизельний двигун менше, ніж потужність генератора, щоб налаштувати пристрій, широко відомий як: невеликий кінний візок, і навіть термін служби агрегату. зменшується, технічне обслуговування часте, а вартість використання висока. Високий.
4. Продавайте клієнтам відремонтований другий мобільний телефон як нову машину, а деякі відремонтовані дизельні двигуни оснащені абсолютно новими генераторами та шафами керування, щоб звичайні непрофесійні користувачі не могли визначити, чи це нова машина чи Старий.
5. Повідомлятиметься лише марка дизельного двигуна чи генератора, а не місце походження чи марка агрегату. Наприклад, Cummins у США, Volvo у Швеції та Stamford у Великобританії. Насправді жодна дизель-генераторна установка не може бути виготовлена ​​самостійно окремою компанією. Клієнти повинні повністю розуміти виробника та марку дизельного двигуна, генератора та шафи керування агрегатом, щоб всебічно оцінити клас агрегату.
6. Продайте клієнтам пристрій без функції захисту (широко відомий як чотиризахист) як блок із повною функцією захисту. Більше того, блок із некомплектними приладами та без повітряного вимикача буде проданий клієнтам. Насправді, промисловість зазвичай передбачає, що блоки потужністю понад 10 кВт повинні бути оснащені повними лічильниками (загально відомими як п’ять метрів) і повітряними вимикачами; великогабаритні установки та автоматичні установки повинні мати чотири функції захисту.
7. Не говоріть про маркові марки дизельних двигунів і генераторів, конфігурацію системи управління та післяпродажне обслуговування, просто говоріть про ціну та терміни доставки. Деякі також використовують неелектростанційні спеціальні масляні двигуни, такі як суднові дизельні двигуни та автомобільні дизельні двигуни для генераторних установок. Так що кінцевий продукт агрегату - якість електроенергії (напруга і частота) не може бути гарантовано. У одиниць із занадто низькими цінами зазвичай виникають проблеми, відомі як: Немає помилки, якщо ви купуєте її неправильно.
8. Не говоріть про випадкові аксесуари, такі як з глушником або без нього, паливний бак, нафтопровод, батарея якого класу, яка ємність акумулятора, скільки батарей тощо. Насправді, ці насадки дуже важливі і повинні бути зазначено в договорі. Більше того, навіть вентилятор резервуара для води не входить в комплект, що дозволяє клієнтам самостійно відкривати басейн.
Дизель-генераторні установки є важливим резервним енергетичним обладнанням, тому купуючи їх, потрібно бути обережними, щоб вони були зручними під час їх використання.