всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

План розвитку енергетики Алжиру

Час: 2015-04-20 Переглядів: 2

У новій п’ятирічці продовжуватимуть реалізовуватися масштабні проекти нафтохімічної інфраструктури, АЗС, розширення НПЗ. Відповідно до середньострокових перспектив розвитку нафтопродуктів, видобуток вуглеводнів буде продовжувати зростати. Це сприятиме реалізації великої кількості проектів укріплення та розширення газопроводів, особливо у сфері природного газу, з метою максимізації внутрішнього попиту та збільшення експортних потужностей. Протягом наступних кількох років нафтопродукти, що перебувають у нижньому напрямку, також матимуть більший розвиток, особливо нові будівельні проекти.

Потужність виробництва електроенергії продовжує зростати. Середньостроковий план розвитку передбачає будівництво нової електростанції потужністю 4000 МВт для задоволення зростаючого попиту країни на електроенергію. Що стосується передачі електроенергії та газу, то 98% домогосподарств в Алжирі мають електроенергію, а 44% домогосподарств підключені до природного газу.

Aneng Mining Department планує інвестувати в будівництво 14,000 9,300 км ліній електропередачі та XNUMX XNUMX км газопроводів щороку, щоб величезні сільські райони могли використовувати природний газ та електроенергію.