всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Проект сонячної енергетики Південної Африки терміново потребує іноземних інвестицій

Час: 2015-07-15 Переглядів: 8

Речник уряду Південної Африки Тенба Мацеко заявив 18 числа, що Південна Африка офіційно запустила план створення потужної сонячної електростанції потужністю 100 мегават. Уряд Південної Африки сподівається отримати потужні інвестиції від іноземних консорціумів та установ.

Південноафриканське агентство новин цитує Мацеко, що проект сонячної енергетики розташований в Апінгтоні, столиці Північно-Західної провінції Південної Африки. Це важливий проект для розвитку чистої енергетики в Південній Африці. Через брак коштів будівництво сонячної електростанції наштовхнулося на перешкоди. Очікується, що проект коштуватиме 150 млрд рандів (приблизно 20.6 млрд доларів США).

Мацеко сказав, що географічне розташування та природне середовище проекту сонячної енергетики дуже підходять для будівництва сонячних електростанцій. Уряд Південної Африки визначив, що зелена та екологічно чиста економіка стане основною рушійною силою для наступного етапу південноафриканської економіки. Це не тільки створить велику кількість робочих місць, але й зменшить викиди вуглецю в Південній Африці.

Південна Африка — велика держава в Африці. Її виробництво електроенергії становить дві третини від загальної кількості в Африці. Майже 90% її надходить від виробництва електроенергії, що працює на вугіллі. Зі збільшенням попиту на електроенергію в останні роки Південна Африка, «багата енергією країна», почала відчувати дефіцит електроенергії. Зосереджуючись на розвитку ядерної енергетики, Південна Африка також приділяє все більше уваги використанню чистої та відновлюваної енергії, наприклад сонячної енергії.