всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Що може стати причиною відключення дизель-генераторної установки

Час: 2017-01-30 Переглядів: 6

Відключення є однією з несправностей, що виникають під час використання дизель-генераторних установок. Багатьом користувачам не дуже зрозумілі причини відключення генераторних установок, і вони неминуче будуть поспішати, зіткнувшись з явищем відключення. За словами виробника дизель-генераторної установки, у разі відключення генератора це можна перевірити з таких аспектів:

1. Виконайте детальну перевірку зовнішнього вигляду трансформаторного блоку та супутнього обладнання, щоб визначити, чи є зовнішня несправність.
2. Перевірте, чи показує пристрій індикації генератора несправність. Якщо це з’явиться, відключіть збудження. Якщо він не відображається, відрегулюйте напругу і частоту генератора, перевірте, чи є живлення в нормі чи ні, чи підключений пусковий трансформатор один до одного.
3. Якщо захист генератора від перевантаження струму викликаний диференціалом шини або несправністю підстанції, необхідно перевірити, чи справний зовнішній вигляд генератора. Після усунення несправності підключіть до мережі.
4. Якщо перед відключенням спостерігається сильне збудження та стрибки струму, це означає внутрішню несправність генератора-трансформатора, яку необхідно вчасно усунути.
5. Якщо перед поїздкою немає сильного збудження, немає стрибків струму, мережа працює нормально, а двигун, генератор і головний трансформатор теж в нормі, потрібно перевірити дію захисту. Якщо під час підйому все нормально, генератор можна підключити до мережі, а потім продовжити пошук інших причин.