всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

150-кіловатний дизельний генератор вирішує проблему споживання електроенергії на острові Сіша, Хайнань

Час: 2016-07-20 Переглядів: 3

Зведено 5504 житлових будинків загальною будівельною площею 100 кв. Обладнання для опріснення морської води може забезпечити 150 тон опрісненої води щодня. Два 180-кіловатні дизель-генератори виробляють електроенергію вдень і вночі без перебоїв, що вирішує споживання електроенергії понад XNUMX рибалками на острові. проблема.

Однак всього два роки тому запаси на Чжаошудао все ще були дуже обмежені, а життя рибалок було важким.

Журналіст поїхав на острів у травні 2012 року. Найпоширеніша річ на острові – це купи раковин. Через стікання стічних вод морський пісок на рибацькій сільській дорозі забарвлюється в чорний колір, а мухи оточують рибні раковини равликів. Купки циркулюють і збираються, і щойно приготована їжа часто швидко стає мішенню для мух.

Приблизно за останні десять років велике синє відро стало символом Сіша — рибалки на невеликих островах Сіша можуть покладатися лише на рибальські човни для постачання прісної води, і вони просто не можуть використовувати для купання. На острові немає електрики. Коли стемніє, рибалки рідко виходять. Коли поставки перериваються в штормовий день, вони можуть жити лише за рахунок дощу.

«Раніше у Чжао Шудао було багато відер для води, мух і сміття, але зараз є багато змішувачів, сміттєвих баків і кокосових пальм». — сказав Сяо Цзе, секретар і мер міста Санша. Тільки Шудао може мати сьогоднішні великі зміни».

З моменту створення робочого комітету Qilianyu та керівного комітету в липні 2014 року будівництво інфраструктури на острові швидко зросло. Менш ніж за рік було побудовано 1.6-кілометрову кільцеву дорогу та споруджено водосховище вздовж дороги. Кювет збирає дощову воду. По обидва боки дороги тисячі кокосових дерев гойдалися на морському бризі, а колись вимерлі птахи полетіли назад на острів Чжаошу.

Морська територія Санша-Сіті величезна і є багато островів. В даний час звичайні люди можуть відвідати лише води островів Сіша Юнле.