всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Що таке повністю автоматична дизель-генераторна установка?

Час: 2018-03-20 Переглядів: 5

Взагалі кажучи, вимикач дизель-генераторної установки потребує ручного керування. Однак ручне управління неминуче, коли його неможливо реалізувати, тому для його реалізації необхідна автоматизована дизель-генераторна установка. Що таке повністю автоматична дизель-генераторна установка?

 Щоб реалізувати повністю автоматичну дизель-генераторну установку, необхідно додати шафу з самозапуском і самовмиканням на базі звичайної дизель-генераторної установки, щоб досягти повної автоматичної роботи без ручного керування. При відключенні електромережі дизель-генераторна установка автоматично визначає сигнал і запускає дизель-генераторну установку протягом встановленого часу. Як правило, його можна запустити протягом 30 секунд, і користувач може налаштувати його самостійно.

 Вище – це впровадження повністю автоматичної дизель-генераторної установки. При покупці дизель-генераторних установок рекомендується пояснювати свої потреби виробникам і торговому персоналу, щоб ви могли придбати задовільну генераторну установку.