всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Як вибрати паливо для дизель-генераторної установки?

Час: 2018-06-20 Переглядів: 5

Вибір палива для дизель-генераторних установок також дуже важливий. Тільки правильний і якісний вибір палива дозволяє продовжити термін служби дизель-генераторних установок. Отже, як вибрати паливо для дизель-генераторної установки?

 1. Паливо, яке ми обираємо, має використовувати паливо, рекомендоване в інструкції з експлуатації дизель-генераторної установки. Це найбільш підходяще паливо для сучасних дизель-генераторних установок. Використання правильного палива може зменшити технічне обслуговування дизель-генераторних установок і збільшити термін служби дизель-генераторних установок.
 2. Виберіть правильний дизельний двигун відповідно до температури навколишнього середовища місця, де використовується дизель-генераторна установка. При 5-42 ℃ можна використовувати легке дизельне паливо 0#, -10#, легке дизельне паливо 10# можна використовувати в південних районах, а -20#, -35# легке дизельне паливо можна використовувати в північних зимових альпійських районах.
 3. Паливо в паливному баку не повинно бути переповненим, не кажучи вже про переповнення паливного бака, а кришка паливного бака повинна бути надійно закрита. Якщо паливний бак розміщений на відкритому повітрі, необхідно додати дощовик.
 4. Під час доливання палива звертайте увагу на навколишнє оточення, добре виконуйте роботу з запобігання пожежі та вибуху, а палити категорично заборонено.
 Вище описано, як вибрати паливо для дизель-генераторної установки? Я сподіваюся, що кожен зможе правильно та безпечно використовувати дизель-генераторні установки, щоб зменшити частоту відмов дизель-генераторів.