всі категорії

Новини галузі

Ти тут : Головна> Новини > Новини галузі

Які переваги паралельних дизель-генераторних установок?

Час: 2018-09-15 Переглядів: 5

Які переваги паралельних дизель-генераторних установок? Перш за все, нам потрібно розібратися, що таке поєднання дизель-генераторних установок і шаф. Паралельна шафа також є шафою автоматичного керування генератором.

 Коли дві або більше генераторних установок об'єднуються для живлення навантаження, або коли одна або більше генераторних установок об'єднуються для подачі електроенергії в мережу, дизель-генераторні установки повинні бути паралельні, щоб система могла відповідати вимогам спільного електропостачання та вироблення електроенергії. Машина працює нормально.

Переваги паралельних дизель-генераторних установок:

 1. Підвищити надійність і безперервність системи електропостачання. Оскільки кілька блоків з’єднані паралельно, щоб утворити мережу живлення, напруга і частота джерела живлення стабільні і можуть витримувати вплив великих змін навантаження.
 2. Обслуговування та обслуговування зручніше. Декілька блоків можуть використовуватися паралельно, можуть бути централізовано диспетчеризовані та розподілені активні та реактивні навантаження, що може зробити технічне обслуговування та ремонт зручними та своєчасними.
 3. Економічніше. Відповідно до розміру онлайнового навантаження можна інвестувати відповідну кількість малопотужних блоків, щоб зменшити витрати палива та масла, викликані роботою з невеликим навантаженням потужних блоків.
 4. Майбутнє розширення є більш гнучким. Потрібно лише встановити електрогенератор і паралельне обладнання поточної необхідної потужності. Коли компанії потрібно буде розширити потужність мережі в майбутньому, вона додасть дизельні генераторні установки, і розширення генераторних установок може бути легко реалізовано в пар.

Скільки часу потрібно замінити три фільтруючих елемента дизель-генераторної установки?

Три фільтруючі елементи дизель-генераторних установок поділяються на дизельний фільтр, масляний фільтр і повітряний фільтр. Тож скільки часу потрібно замінити три фільтруючих елемента дизель-генераторної установки?

1. Дизельний фільтр необхідно замінити один раз через 400 годин роботи дизель-генераторної установки. Цикл заміни також залежить від якості дизеля. Якщо якість дизеля погана, цикл заміни потрібно скоротити.
 2. Масляний фільтр потрібно замінити один раз, коли дизель-генераторна установка працює близько 200 годин.
 3. Заміна повітряного фільтра здійснюється відповідно до відображення індикатора. Якщо якість повітря в зоні використання дизель-генераторної установки погана, цикл заміни повітряного фільтра також слід скоротити.

 Вище наведена загальна ситуація із заміною трьох фільтруючих елементів дизель-генераторної установки, але період заміни відрізняється відповідно до часу використання area.llel, що робить початкові інвестиції більш значними.